04:40 Saat Anlamı | Saat 04.40 Ne Anlama Gelir?

04 40 saatinin anlamı “Seni Dostça Seviyor!” demektir.

Saate bakmış olduğunuz şu dakikalarda sevdiğiniz insan aklınıza gelmiş olabilir. Hatta gece yarısı saati ters görünce onun rüyasında sizi gördüğünü düşünebilirsiniz. Ancak sizin hoşlandığınız ya da sevdiğiniz insan aslında size aşık değil. Size sadece arkadaş olarak bir şeyler hissediyor olabilir. Sizin bunu anlamanız belki biraz geç olacak. Ancak onun size iyi davranması ve yakın olmasının tek sebebi dost olarak sizi sevmesi olabilir. Fakat sizin ona karşı hissettiğiniz duyguların yoğunluğu sebebi ile aranızdaki bu dostluk bozulabilir. Onu sürekli gördükçe aşık olmaya başlayabilirsiniz. Bu duygularınıza hakim olamayabilirsiniz. Ancak dostluğunuza zarar gelmemesi için de çaba göstermeniz gerekebilir.

Sevdiğiniz biri varsa, onun sizi sevip sevmediğine kesin emin olmanız gerekiyor. Çünkü yanlış insana aşık olabilirsiniz. Özellikle aşık olduğunuz insanın başka birinden hoşlandığını duymak ilerleyen günlerde sizi şaşırtabilir. Mesela şu an düşündüğünüz insanın siz yerine başkasına hoşlanması sizi üzebilir. Eğer aranızda bir dostluk varsa bunu bozmak istemeyecektir. Siz ne kadar sevseniz de, aşkınız platonik olarak kalacak. Gece aklına gelen ilk kişi siz olmayacaksınız.

Seni Sevdiği Söylenemez!

Bekar ve ilişkisi olmayan biri saati gece yarısı ters gördüğünde hoşlandığı biri varsa, duyguları karşılıklı olmayabilir. Onun da seni sevdiği pek söylenemez. İnsan olarak seviyor olabilir. Ancak aşk ve ilişki olarak hiç aklında değilsiniz. Bu nedenle ileride hoşlandığınız insanla ilişkiye başlamanız küçük bir ihtimal olacak.

Saat 04.40 anlamı şu an aklınızdaki ismin sizi sevmemesidir. Yatmadan önce ya da gece uyandığında düşündüğü ve hayallerini süsleyen insan sizler değilsiniz. Bu saatte rüyalarını süsleyen kişi de siz değilsiniz. Onu düşünmekten sizi uyku tutmamış olabilir. Fakat sizin onun düşündüğü yok. Aklında başka biri olabilir ve yakında bunu öğrenmek sizi üzebilir.

Editörün Yorumu (04:40 Anlamı)

Bazen birine karşı ne kadar yoğun duygular hissedersek hissedelim, onunla aramızda bir ilişkinin başlaması, onun da bize aynı duygularla karşılık vermesi imkansız bir durumdur. Bunu kabullenmek her ne kadar acı verici bir süreç olsa da, bazen gerçekleri kabullenmek iki taraf için de en hayırlısı olacaktır.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status