03:30 Saat Anlamı | Saat 03.30 Ne Anlama Gelir?

03 30 saatinin anlamı “Sana aşık değil!!” demektir.

Ters saatlerin anlamları her zaman iyi değildir. Eğer gece yarısı saate baktığınızda saatin 03:30 olduğunu görüyorsanız, bunun anlamını merak etmiş olabilirsiniz. Ancak ne yazık ki sevdiğiniz ya da aşık olduğunuz insan size aşık olmayacak. Onun size karşı hiçbir hissi yok. Henüz size karşı bir şey hissetmemesi sebebi ile ileride o kişi ile aşk görünmüyor. Sizin aşık olduğunuz insanın sizi sevmemesi üzücü olabilir. Fakat bu insan size çok yakın biri olabilir ve onu sürekli görmek sizi üzebilir. Özellikle hep aynı ortamdaysanız, artık hislerinize hakim olmak zor olabilir. Ancak tez zamanda onun size hislerinden emin olarak kendi duygularınıza dur demelisiniz.

Eğer bekarsanız ve hayatınızda kimse yoksa, şu günlerde biri dikkatinizi çekmiş olabilir. Saati ters gördüğünüzde de ilk iş onun sizi düşündüğünü tahmin edebilirsiniz. Ancak bu tahmin ettiğiniz insan sizi düşünmüyor. Hatta şu anda uyuyor ya da başkasının yanında olabilir. Bu hoşlandığınız insan ilerleyen zamanda da sizden hoşlanmayacak ve ufukta bir ilişki olmayacak.

Ruya tabir

Saat 03.30 anlamı genellikle aşk hayatının beklendiği gibi olmayacağı, tam tersi onun sizi sevmemesi, sadece arkadaş olarak görmesi demektir. Bu insanın aklında siz yoksunuz. Onun dikkatini çekmek istiyor olabilirsiniz. Ancak bu daha çok sizi üzecek. Hatta yakın zamanda onun için bir şey ifade etmediğinizi anlayabilirsiniz. Boş hayaller peşinde koşmamalısınız. Karşı taraf hareketleri ile sizden hoşlanmadığını belli edecektir.

Sana Aşık Olmayacak!

Ne yazık ki, sevginiz karşılıklı değil. Evli ya da ilişkisi olan kişiler de partnerlerinin şu anda aklında değiller. Hatta sevgiliniz şu an başkasını düşünüyor olabilir ve size sevgisi azalabilir. Ancak bekarlar, platonik aşık olarak kalacaklar ve aradıkları duyguya yanıt bulamayacaklar.

Editörün Yorumu (03:30 Anlamı)

Bazen birinden öyle etkileniriz ki, “Acaba o da beni sevecek mi?” sorusu hiç aklımıza gelmez. Sadece kendi duygularımızı düşünerek onunla ilgili gelecek hayalleri kurarız. Ancak bu sağlıksız bir düşüncedir. Onun bizi sevme ihtimalini düşünmeli, hatta en başta duygularını sorgulamalıyız. Yoksa platonik aşk sizi üzebilir. Onu daha çok düşünmek daha çok acı verir. En başında karşılıklı duygularınızın farkına varmak ve bazı şeyleri kabullenmek iki taraf için de en hayırlısı olacaktır.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status