03:03 Saat Anlamı | Saat 03.03 Ne Anlama Gelir?

03 03 saatinin anlamı “Sana aşık olmaya başlıyor” demektir.

Şu an saate baktığında gece saat 03.03 gördüysen, çift saatlerin bize verdiği bazı mesajlar vardır. Özellikle bu saatlerin ard arda gelmesi bazı manalara gelir. Şu an saati 03:03 görenler için anlamı sizden hoşlanan ve bu hoşlantısı aşka dönüşmeye başlayan birinin olmasıdır. Öyle ki, bu kişi sizi gece yarısında bile düşünüyor. Belki rüyasında şu an siz varsınız ya da uyku tutmamış bir halde sizinle ilgili hayaller kuruyor.

Belki şu an sizinle ilgili bir gelecek hayali kuran kişi, öncesinde size aşık olacağını hiç düşünmüyor olabilir. Ancak son zamanda bu kişi ile çok fazla zaman geçirdiyseniz, size tutulmuş olabilir. Şu an size karşı yoğun hisler içerisinde olan kişi sizden çok etkilenmiş olabilir. O da bu duruma şaşırabilir. Çünkü hiç aklından çıkmıyorsunuz ve size olan duygularını açmak için çok sabırsızlanır.

Onu uyku tutmamış ve bir an önce size olan yoğun duygularını dile getirmek için heyecan ile bekliyor. Hatta çok yakında size her şeyi itiraf edebilir. Aslında sizden çok hoşlandığını dile getirebilir. Gecenin bu saatinde bile aklında sadece siz varsınız. Gece belki sizi düşünmekten uyku gözüne girmiyor olabilir. Hatta bu kişiyi tahmin ediyorsanız, belki size bu gece ya da yarın bir bahane bulup görüşmek için bahane bulabilir. Tek derdi sizinle bir şeyler yapmak, zaman geçirmek, ancak duygularını da artık gizlemek istemiyor.

Eğer gece saati 03.03 çift saat olarak görürseniz, kalp kalbe karşı da denir. Sizin çok hoşlandığınız ve belki aşık olduğunuz insan da size aynı duyguları besliyor olabilir. O sizin ne kadar aklınızdaysa, siz de onun o kadar aklındasınız. Size karşı hislerini bastırmak istese de, tam tersi her geçen gün duyguları artıyor. Belki duygularına karşılık bulamamaktan korkuyor olabilir. Ancak en sonunda belli edecektir. Belki tüm hislerini sizden gizlemeyi başarıyor olabilir. Eğer tahminde bulunamıyorsanız, kendi hislerini gizlemeyi iyi başarıyor. Fakat daha fazla dayanamayacak.

Sana Aşık Oluyor!

03:03 saatinin anlamı, eğer hayatında biri yoksa seni fark eden ve duygularına teslim olan, aşık birini işaret eder. Hatta sen kim olduğunu tahmin edebilirsiniz. Sana her ne kadar aşık olsa da bazı şeyleri iç dünyasında yaşıyor olabilir ve senin ona karşı hislerinden emin olmak gibi bir gayesi de olabilir. Ancak senin başkası ile görüşme riskini göze alamayarak tez vakitte sana karşı neler hissettiğini belli etmeye başlayabilir. Belki bir itiraf gelir. Bu kişi seninle bir aşka yelken açmak istiyor. Seni çok mutlu edeceğinden emin ve bu saatte bunların hayalini kurmaktan uyuyamıyor.

Bir süredir tek düşündüğü siz olduğunuz için işi gücü siz olmuşsunuz. Artık hoşlandığınız insanın size beslediği duygular açığa çıkacak. Eğer ilişkiniz varsa ve sevdiğiniz insandan uzaktaysanız, şu an sizi düşünmekle meşgul olabilir. Uzak mesafe aşk yaşayan kişiler de sevdikleri insanın hayaliyle rüyaya dalacaklar. Uyumadan önce sizi düşlüyor. Size olan aşkı onu ayakta tutuyor.

Editörün Yorumu (03:03 Anlamı)

Aşk, karşılık bulduğu zaman değer kazanır. Değer ise, karşı tarafa hissettirebildiğiniz kadar onun için bir şey ifade etmenizi sağlar. Sevdiğiniz insana ne kadar değer verir ve onu mutlu ederseniz, onun gözünde o kadar sevileceksiniz. Eğer birinden hoşlanıyorsanız, onun sizin için neler ifade ettiğini hissettirirseniz, o da aynı duygulara kapılabilir. Birinin dikkatini çekmek için bazen ona samimi olmak veya üzerinde ufak bir etki bırakmamız gerekir. Sonrasında o da size karşı bir şeyler hissetmeye başlarsa, mutlu bir beraberliğin ilk adımları atılmış olur. Karşılıklı sevgi her zaman ilişkiyi canlı tutan ve iki tarafın da mutlu olmasını sağlayan en önemli şeydir. Tek taraflı aşk ise bir tarafı mutlu ederken, diğer taraf bitkin düşebilir. Sizler de sevdiğiniz kadar sevildiğiniz, kadir kıymetinizi bilen biri ile daha mutlu bir hayat sürebilirsiniz.

Aşk, bazı insanların şikayet ettiği, bazılarınınsa onsuz yaşayamam dediği bir duygudur. Aşk bazısına göre sonsuza kadar sürer. Bazısı ile kolay tüketir. Önemli olan aşkın meyvesi sevgi ve saygı duygularına sahip çıkmak, aşık olduğumuz insanı sonrasında da mutlu etmek ve karşılıklı mutluluğumuz için çaba göstermemizdir. Zaten mutlu olmak isteyen insan mutlu eder. Sizler de sevdiklerinizi ne kadar mutlu ederseniz, onlar da size o kadar değer verecekler ve mutluluğunuza gölge düşürmeyeceklerdir.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status