02:20 Saat Anlamı | Saat 02.20 Ne Anlama Gelir?

02 20 saatinin anlamı “Senden Hoşlanmıyor!” demektir.

Saatte baktığınız şu anda eğer saatteki rakamlar ayna yansıması gibi ters bir şekilde denk gelirse, bunun açıklaması aşk ve ilişkilerde pek de hoşnut olacağınız bir yorum değildir. Uzun süredir hoşlandığınız ve onu gördüğünüzde kabiniz pır pır atan, heyecan yaptığınız bir insan olabilir. Ve bu hoşlandığınız kişinin size karşı neler hissettiğini henüz bilmiyor olabilirsiniz. Ancak hoşlandığınız insan aslında sizi pek de umursamıyor. Hatta ona karşı duygularınız olduğundan bir haber olabilir. Siz bu insanı ne kadar severseniz sevin, sizden hoşlanması pek de mümkün değil. Sizinle ilgili hiç de aşk meşk hayalleri yok.

Siz onu ne kadar severseniz senin onun sizi sevmemesi ya da arkadaş gibi görmesi sizin için çok zor olabilir. Eğer ilişkiniz varsa, partnerinizden beklediğiniz yakınlığı görmüyor olabilirsiniz. Onu ne kadar severseniz sevin, hak ettiğiniz ilgiyi göstermiyor olabilir. Özellikle sevdiğiniz insandan uzaktaysanız, saat 02:20 gördüğünüzde, bunun anlamı şu anda sizi düşünmediği, hiç aklına gelmediğiniz, sizi merak etmediğiniz yönündedir. Siz onu her saniye merak etseniz de, o sizi hiç umursamıyor. Aklında bile değilsiniz.

Eğer saat 02.20 olarak denk geldiyse artık duygularınızı tekrar gözden geçirmeli ve olmayacak bir aşkın hayalini kurmamalısınız. Olmayacak şeyler için çok fazla kafa yoruyor olabilirsiniz. Oysa ki, sizin fark etmediğiniz ama sizden hoşlanan birileri çevrenizde olabilir. Sizi sevmeyen insanlara verdiğiniz değeri sizi gerçekten seven kişilere verseniz çok daha mutlu olabilirsiniz. İmkansız bir aşk için kendinizi hırpalıyor olabilirsiniz. Bu sevginizi hak eden kişilere göstermek her zaman karşılıklı mutlulukla birlikte daha yoğun enerji ve duygular ortaya çıkarır.

Saate baktığınız sık sık 02:20 saatini görüyorsanız, bunun tek bir açıklaması vardır. O da şu an düşündüğünüz insanın sizi düşünmemesi, hiç aklında olmamanızdır. Ona mesaj atmayı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bunu yapmamanız, peşinde koşmamanız daha iyi olacaktır. Size cevap vermemesi canınızı sıkabilir.

Editörün Yorumu (02:20 Anlamı)

Çok sevdiğiniz ya da değer verdiğiniz insanlardan aynı karşılığı beklemek, beklenti içerisinde olmak sizi üzebilir. Bunun için önceliğiniz kendinizi sevmek ve değer vermek olmalıdır. Böylece başkalarının gözünde de daha değerli olabilir, kolay ulaşılan olmazsınız. Önceliğiniz kendinizi sevmek olsun.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status