02:02 Saat Anlamı | Saat 02.02 Ne Anlama Gelir?

02 02 saatinin anlamı “Senden Hoşlanıyor!” demektir.

Saate baktığınız tam da şu anda çift saat gördüyseniz ve son zamanda sık sık çift saatler denk geliyorsa bunun tek bir anlamı vardır. O da uzun süredir kalbinizde yer edinen, hoşlandığınız bir insanın size karşı duygularının olduğu yönündedir. Sevdiğiniz insan da size karşı boş değil. O da size karşı bir şeyler hissediyor.

Sevdiğiniz insan şu an uyumuyor ve seninle ilgili güzel hayaller kuruyor. Hatta saat 02 02 olarak gördüğünüzde, bunun anlamı size yoğun duygular hisseden birinin olmasıdır. Karşı cinsten bir insan size olan hislerini henüz açıklamaması sebebiyle şu an ne yapacağını düşünüyor olabilir. Duygularını size açmak istese de bunu nasıl yapacağını bilememesi, henüz cesaretini toplayamaması da onun uykusunun kaçmasının sebeplerinden biridir. Uyumak yerine seni düşünmesi, belki de yakında duygularını açması konusunda onu cesaretlendirir. Hatta sizden hoşlanan insan birazdan iyi geceler mesajı atabilir ya da bir şeyi bahane ederek size mesaj yollayabilir.

Eğer gece saati 02.02 çift saat olarak görürseniz, size duygularını açmaktan korkan ve bir o kadar da seven bir insanı simgeler. Bu insan size çok yakın olabilir. Belki kimin sizden hoşlandığını tahmin ediyor olabilirsiniz. Ya da bu kişiden henüz bir haber olabilirsiniz. Tabi, sizi düşünen insanın yerine şu an yanlış tahminde de bulunabilirsiniz. Sizden hoşlanan insanın başka biri olduğunu da düşünebilirsiniz. Eğer aklınızda birden fazla isim varsa, bu kafanızı kurcalayabilir. Şu an seni düşünen insanın duyguları daha açıktır.

Gece yarısı çift saat gördüğünüz takdirde, uyumayıp sizi düşünen bir insan var demektir. Bu insan tahmin ettiğiniz kişi olmayabilir. Belki onun sizden hoşlandığının henüz farkında değilsiniz. Ancak yarın bu kişinin ilk işi size haber yollamak ya da iletişim kurmak olabilir. Gece yatmadan önce seni düşünen ve aklından bir türlü çıkmayan bu kişi bir şeyi bahane ederek seni görmek isteyecektir.

Senden Çok Hoşlanıyor!

02:02 saatinin anlamı karşılıklı sevmek ve sevilmek demektir. Eğer ilişkiniz varsa ve partnerinizin sevgisinden şüphe duyuyorsanız, o da seni seviyor ve aklında sadece sen varsın. Sevdiğin insandan şu an uzaktaysan, gecenin bu saatinde hala aklında siz varsınız ve sizi hayal ederek, size olan yoğun duygularıyla hayallerini süslüyorsunuz. Belki birazdan size mesaj yollayabilir ya da yatmadan önce sesinizi duymak isteyebilir.

Her an önceliğinde siz varsınız. Karşı cinsten bir insanın en çok değer verdiği kişi sizsiniz. Onun sevgisi şu günlerde daha da yoğunlaşabilir ve duygusal anlamda size ihtiyacı olabilir. Partneriniz gelecek günlerde size daha çok ilgi gösterecek ve size olan aşkını sözleriyle ve davranışlarıyla haykıracaktır. Aşkınız her geçen gün artacak.

İmkansız bir aşk ufukta görünüyor olabilir. Sizden hoşlanan ve seven insan ile bir ilişki kuramayacak olmanız, birinizin hayatında birisinin olması da buna engel olabilir. Onun ya da sizin hayatınızda birinin olması, bu aşkı imkansız kılacak. Sizden hoşlanan kişi ilişkide olabilir ya da sizin ilişkiniz olduğu halde bu insan hala size karşı hislerini gizlenmekte zorlanacak.

Editörün Yorumu (02:02 Anlamı)

Herkes hayatında kendine değer veren ve her dakika hayallerinde olduğunuz birini ister. Sevilmek duygusu herkesin ihtiyacı olan bir şeydir. Birileri tarafından beğenilmek, hoşlanan birilerinin olması, sevilmek ve değer görmek kadar güzel bir şey yoktur bu hayatta. Keşke herkes sevgisine karşılık bulabilse. Ancak bazen sevdiğimiz insandan karşılık bulamıyorken, bizi seven insanı hayatımıza sokmak daha doğru bir seçim olabiliyor.

Bazen sadece sevmek yeterli olmayabilir. Duygularınız karşılıklı olsa da saygının her daim devam etmesi, sevginin yerini başka duyguların almaması, aşkınızı tazeleyecek sürprizler yapmanız ilişkiyi ayakta tutan hususlardır. Unutmayın herkes ilgi bekler. Size ilgi gösteren birine siz de hak ettiği değer ve ilgiyi göstererek, mutluluğu birlikte karşılıklı olarak yaşayabilir, sevdiğiniz insanla uzun ömürlü bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status