01:10 Saat Anlamı | Saat 01.10 Ne Anlama Gelir?

01 10 saatinin anlamı “Seni Sevmediği Çok Belli!” demektir.

Şu anda saate baktığınızda eğer tesadüf eseri saati ters görüyorsanız, ne yazık ki size güzel havadisler veremeyeceğiz. Ters saatler bazen negatif anlamlara gelir. Eğer hayatınızda biri yoksa ve hoşlandığınız, uzun süredir aklınızdan çıkmayan biri varsa, bu kişi sizi sevmiyor. Size karşı duygusal hiçbir şey hissetmiyor ve bunun farkındasınız. Yine de aklınızda bazı soru işaretleri olabilir. Belki, benden hoşlanıyor diye düşünseniz de onun sizi sevmediği çok net anlaşılıyor.

Karşılıksız bir aşk yüzünden uzun süredir kendinizi perişan ediyor olabilirsiniz. Ancak artık bu işin olmayacağını anlamanız gerekiyor. İlişkiniz varsa, partneriniz başkasından hoşlanıyor olabilir. Ya da ilişkinizde aranıza soğukluk girebilir. Aslında ilişkinizde karşı tarafın duyguları sizde merak uyandırıyor olabilir. Sevip sevmediğinden pek de emin değilsiniz. Bunun karşı taraf için bir çıkar ilişkisi olduğunu bile düşünebilirsiniz. Eğer saatinize baktığınız 01:10 saatini görüyorsanız, sevgiliniz aslında sizi sandığınız kadar sevmiyor. Sadece sizin iyi biri olduğunuzu düşündüğü için de bu ilişkiyi devam ettiriyor olabilir. Ama, aşık değil.

Eğer saat 01.10 olarak denk geldiyse bunun bir diğer anlamı ilişkisi biten kişiler için eski sevgilinizin sizi artık sevmediği, kendi hayatına baktığıdır. Size karşı artık hiçbir şey hissetmiyor olabilir. Eski sevgilinizin tekrar size geri dönme hayalinden vazgeçmeli ve yeni aşklara yelken açmalısınız. Çünkü unutamadığınız insan sizi çoktan unutmuş, hayatına devam ediyor.

Gelecek hayalleri kurduğunu biri varsa, onun yanlış insan olduğunu yakında sana davranışlarından anlayabilirsin. Herkes sevilmek ve değer görmek ister. Ancak her zaman sevginiz karşılık bulacak diye bir şey yoktur. Belki de bu sizin için en hayırlısıdır.

Editörün Yorumu (01:10 Anlamı)

Duygularınızı sömüren, sadece kendi çıkarları için sizi hayatına alan ve ondan hoşlandığınızı bildiği halde duygularınıza karşılık vermeden hayatınızda olan insanlar er ya da geç hayatınızdan çıkacaklar. Bunun uzun sürmeyeceğini, herkesin kendi yoluna gideceğini ve bir şekilde kendi aşk hayatlarında mutluluk bulacaklarını hatırlatmak isteriz. Sevilmediğinizi bile bile o kişiye umut bağlamak yerine size gerçekten değer veren ve her koşulda sevecek insanları hayatınızda tutun.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

 1. Gulnar dedi ki:

  Nasil unutim yapamiyorum

 2. tülay dedi ki:

  çoKk saçmaaa

 3. Eyyüp dedi ki:

  Herkes böyle diyor Bi tek sen kalmıştın sende dedin ne yapayım peki unutmak için vazgeçmek için

 4. Guleycan dedi ki:

  Of be sendemi hayattt

DMCA.com Protection Status