00:00 Saat Anlamı | Saat 00.00 Ne Anlama Gelir?

00 00 saatinin anlamı “Seni Rüyasında Görüyor” demektir.

Şu an saate baktığında saat 00.00 gördüysen, uykusunda seni görüyor. Uyumadan önce de seninle ilgili mutlu hayallere dalmış olabilir ve şimdi de rüyasında seninle ilgili bir rüya görüyor olabilir. Seni çok seviyor ve hep aklında olan tek kişi sensin. Rüyasında bile hep sen varsın. Hem uyurken hem de uyanıkken onun kalbi sana ait ve seni sürekli yanında görmek istiyor. Sana kavuşmak, mutlu mesut bir hayat sürmek dileği var. Seninle birlikte ölüme dahi gidecek kadar seni çok seviyor. Sana olan duyguları gerçek ve hep yanında olmak istiyor. İkinizin de kalbi birbiriniz için atıyor. Belki şu an ikiniz de birbirinizi düşünüyor olabilirsiniz ve uyumadan önce sana mutlu olacağın bir mesaj yollayabilir.

İlişkisi olan biri için şu an saati 00 00 görmesinin anlamı, seni rüyasında görecek kadar çok aşık ve seni çok beğeniyor. Seninle ilgili gelecek hayalleri var ve her gece yatığa başını koyduğunda seninle birlikte gelecek hayallerine dalıyor. Seninle evlenerek çoluk çocuğa karışmak, mutlu ve kalabalık bir aile kurmak istiyor olabilir. Hatta evlilik konusunda düşüncelerin ve evlilik teklifi hakkında da pek çok merak ettiği şey olabilir. Artık ilişkinizin nikah masasına taşınmasını istiyor olabilir. Seni hiçbir zaman kaybetmek istemiyor.

Eğer evliyseniz, eşiniz sizi çok seviyor ve hep aynı yastığa baş koyduğunuz için çok mutlu, sana değer veriyor. Seninle evlenerek kendini çok şanslı hissediyor olabilir. Birlikte kurduğunuz hayallere dalmış olabilir.

Eğer saati 00.00 çift saat olarak görürseniz, seni şu an rüyasında gören ve düşünen biri var demektir. Şu an seni merak ediyor da olabilir. Gece bile aklında sen varsın. Her an seni merak ediyor ve şu anda da acaba uyudun mu diye merak içerisinde olabilir. Belki sana mesaj atmayı ya da aramayı düşünüyor. Hatta yarın için bir planı olabilir ve seni davet etmeyi şu anda planlıyor.

Bekar ve yalnız biri saati 00:00 görürse, senden hoşlanan biri her gece seni düşleyerek uykuya dalıyor ve senin de onu düşünüp düşünmediğini merak ediyor. Onun rüyalarını süsleyen kişi sensin. Belki şu an saate baktığında aklına gelen kişi de tam şimdi seni düşünüyor ya da rüyasında görüyor olabilir.

Seninle Birlikte Ölüme Dahi Gider!

Sana olan sevgisi her şeyin üstünde ve senin için her şeyi göze alacak, adeta seninle ölüme bile gidecek kadar çok seviyor. Onun gözünde harika birisin ve senin her huyunu seviyor. Sürekli seninle ilgili anılarını ve geçirdiği güzel günleri düşünüyor. Belki senden uzak olabilir ama kalbi senin için atan biri var. Sen onun hayatına anlam katıyorsun. Gece yarısı saati çift görmek, aynı zamanda eski sevgilinizin de sizi düşündüğüne yorumlanır. Şu an aklınıza gelen kişi kim ise, o seni düşünüyor ve seni çok özlüyor. Senden uzak olduğu için çok üzgün ve duyguları sana karşı değişmemiş.

Bir süredir saati 00 00 çift görüyorsanız, şu an seni rüyasında görüyor. Hatta yarın sabah seni arayarak seni rüyasında gördüğünü söyleyebilir ve rüyasını anlatabilir. Hatta bu bahane ile seni davet edebilir. Görüşmek için fırsat kolluyor. Onun rüyalarını süslüyorsun ve gerçek hayatta da onun tek aşkı sensin.

Editörün Yorumu (00:00 Anlamı)

Aşık olduğumuz zaman gece ve gündüz birbirine karışır, her an onu düşünür ve merak ederiz. İçimizde tatlı bir heyecan olur ve rüyalarımızda gördüğümüzde kendimizi çok şanslı hissederiz. Aşık olan insan sevdiği ile görüşmek için her türlü fırsatı değerlendirir ve bahaneler üretmez. Çünkü aşık olduğu insanla geçirdiği zaman her şeyden daha önemlidir. Mümkün olsa hep yanınızda olmak ister. Hatta aşk bazen dünyayı toz pembe görmemizi sağlar ve tek düşüncemiz o olur. Bizdeki değişimi yakınlarımız da fark eder. Daha mutlu oluruz, gözlerimizin içi güler. Siz ne kadar mutluysanız, sevdiğiniz insanı da o kadar mutlu edebilirsiniz. Mutlu bir ilişkinin bir sırrı da aynı duygulara sahip olmaktır. Aşkın hayatınıza renk getirmesi, sevinçlerinizin daimi olması dileğiyle.

Sevgiyle kalın değerli okuyucularımız.

YORUMLAR

  1. caner gezer dedi ki:

    seni dinl-iyorum kulaklarım açık, gözlüyorum yollarını ellerim açık….

  2. rmzan dedi ki:

    ya ümitlendirmeyin bari oturugum yerde paranoyak oluyom

DMCA.com Protection Status