Menu

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ekim 2018 – 4 Kasım 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta ailenizdeki bir erkekle ilgili neşeli bir olaya vesile olacağınız bir haftadır. Bu hafta bir erkekle ilgili bir buluşma olacak. Bu bir düğün ya da başka önemli bir vesileyle olabilir. Bir doğum günü, emeklilik, başka bir şehirde ya da ülkede kaldıktan sonra geri dönüş söz konusu olabilir. Zorluklar veya hoş olmayan olaylar, hayatında bir deneme yapacak bir kız ya da genç bir kadınla ilgili olacaktır. Bu kadın aile içerisinden biri olabilir.  Hafta boyunca, evde veya akrabalarınızla ilgili daha fazla taahhütte bulunun. Onlarla daha fazla zaman geçirmek sizi ve onları mutlu edebilir. İhmal ettiğinizi düşündüğünüz kişilerle de daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Oğlak burcu, Boğa veya Başak burcunun altında doğmuş bir insanın yardımı veya belirli bir katılımı gerekli olacaktır.

İkizler burcu bu hafta profesyonel veya iş bağlantılarınızı geliştirmek için işinize yarayacak. İş hayatında yeni plan ve projelere açık olabilirsiniz. Bu yedi gün boyunca, birçoğunuz kariyerlerinde iyi kazançların veya diğer önemli başarıların tadını çıkaracak. Genç İkizler kadınları evlerinde paranın tadını çıkaracak ve bu para çeşitli kaynaklardan gelebilecek. İkizler erkekleri için iş ile ilgili bir değişikliğe ihtiyaç olacak.

29 Ekim – 4 Kasım Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye iyi haberler gelecek. İyimserlik ve yardım gerektiren işlerde bulunabilirsiniz. Refah hayatının birçok alanına gelir. Bu yüzden bu mükemmel bir zaman olur, ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz. Geniş fikirli, cömert ve sosyal hissedin. Bu, yeni bir eğitim kursuna başlamak ve sınavlara girmek için ideal bir zamandır. Yolculuklar ve tatiller için plan yapılabilir veya başlatılabilir. Sizin coşku ve olumlu düşünceniz, aklınıza koyduğunuz neredeyse her şeyin başarılı olacağı anlamına gelir.

Cumadan Pazar gününe iş ve oyun tutkusu ve coşkusu getiriyor. Rekabetçi ama aynı zamanda ekip çalışmasına yatkın bir tutum kazanmayı kolaylaştırır. Başarı ve popülerlik, sıcak bir çekiciliğin sonucudur. Bu da zamanınızı samimiyetle ilgili arzularınızdan daha güçlü kılmak için ideal kılar. Eşinizle ilişkinizin geliştirilmesi veya yeni bir sevgili bulmak gerçek olasılıklardır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir