Menu

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Eylül 2018 – 30 Eylül 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta, bazı beklenmedil sorumluluklar olabilir. Bu hafta işinizde veya profesyonel temaslarınızda sizin için çok öngörülemez olacak. Sizi şaşırtacak olan olaylar, çoğunlukla, bir yerden (başka bir konumdan veya ülkeden) insanlarla veya olaylarla ilgili olacaktır. Boğa, Başak veya Oğlak burcu altında doğan insanlarla olan ilişkinizde duyarlı ve daha az duygusal olun. Bu hafta ikili görüşmelerde duygusallık kontrol altına alınmadır. Hafta boyunca bir erkekle farklı bir finansal ilişkiye sahip olacaksınız. Gelişiminden bağımsız olarak sizi duygusal olarak suçlayabilirler. Size borcu olan bir erkek de canınızı sıkabilir ve size haksızlık yapabilir. Hafta boyunca, bir akraba ile sık görüşmeler olabilir. Bu görüşmenin anlamı doğru tavsiyeyi almanız ya da sizi doğru yönde göstermeniz için olacaktır.

Balık burcu bu hafta ödemeler konusunda talihsiz olabilir. Hafta boyunca, nakit makbuzları olacak, ancak nakit ile ilgili sorunlar da olacak. Bu hafta, bir kız ya da genç bir kadınla ilgili bir etkinlikle sizi şaşırtacak. Belki bir evlilik haberi de sizi şaşırtabilir.

Balık erkekleri evlerine yeni bir şey getirecek. Yakınlarınız için yapacağınız küçük harcamalar ödüllendirilecek.
İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan bir kadınla aşk bu hafta çiçek açacak. Hayatında uzun bir süre kalacak! Balık kadınları kendileri için bir masraf yapmaya hazır olacak: giysi, kozmetik ve daha fazlası. Kişisel yaşamınızda neşe için bir fırsatınız olacak, ancak bu duyguları daha uzun süre tutmaya çalışın.

24 Eylül – 30 Eylül Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Pazartesiden çarşambaya, kendinizi eksantrik veya özgün yollarla ifade etmenizi sağlayacak iç gerilimi getiriyor. Bu, deney yapmak ve küçük değişiklikler ve değişiklikler yapmak için iyi bir zamandır. Çok uzağa gitmeyin ya da çok cüretkar davranmayın. Aksi takdirde tekrar baştan başlamak zorunda kalabilirsiniz. Şimdi meydana gelen değişikliklerin daha sonraki bir aşamada geri alınması zor olacaktır. Değişim, uyarı ya da heyecan olmadan gerilim artacak ve kaygı ve değişebilirlik olarak hissedilecektir.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Ekim 2018

Cumadan pazar gününe kadar hoş insanlarla tanışacak ve güzel bir ortamda olacaksınız. Sezginiz ve psişik yetenekleriniz her zamankinden daha güçlü ve daha doğru olacaktır. Merhamet, güven ve sadakat peşinde koşmanızı sağlar. Gizemli bir cazibe ve çekiciliğin, ilişkileriniz üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır. Sevdiklerinizle, özellikle de aile fertleri, ortakları ve genel olarak kadınlar ile daha derin bir seviyede bağlantı kurabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir