Menu

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Eylül 2018 – 23 Eylül 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta, sizin için ilginç ya da yararlı faydalar ile hatırlayacaksınız. İkizler, Terazi veya Kova burcunun işareti altında bir kişi tarafından haber ya da ilgi çekici bir şekilde sizi memnun edecektir.  Uzun süredir beklediğiniz bir haber varsa da bu hafta siz ulaşabilir, sevdikleriniz size özel bir sürpriz yapabilirler. Bu hafta mülk ve hane sorunlarının çözümüne yardımcı olacaksınız. Bir adamın hayatındaki bir olay ya da eylemle ilgili olacak bir finansal problem ya da daha yüksek harcamalar olacaktır. Bu nedenle gereksiz harcamalardan kaçınmaya gayret edin.

Aslan burcu bu hafta, size en çok nasıl tepki vereceğinizi bilmeyen biri zor bir yardım isteyebilir. Karar verirken, kısa bir süreliğine karışıklık yaratacak hoş olmayan bir entrika ya da dedikodu (muhtemelen sizinle ilgili) ile sizi tatsız bir şekilde şaşırtacaktır. Özellikle sizin için beklenmedik hoş olmayan sonuçlara yol açabilecek sahtekarlığa dikkat edin.

Bu hafta çalışmanızda genç bir kadınla ilgili stresli bir durumu ya da hayat dramalarını tartışacaksınız. Genç Aslan erkekleri para ile ilgili durumlarda veya çözümlerde risklerden kaçınmaları gerekecektir. Genç aslan kadınları profesyonel bir iş görüşmesinde, iş tanıtımında ve daha fazlasında başarısızlıkla karşılaşabilirler.

17 Eylül – 23 Eylül Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta özellikle Salı günü biraz daha düşünceli olacaksınız. Kısıtlamadan kurtulmak ve otoriteye karşı isyan çıkarmak için güçlü bir dürtü hissedeceksiniz. Sonuçlara dikkat etmeden kaba davranma eğilimi, hayatınızda bozulmaya veya çatışmaya yol açabilir. Bu dinamik enerjinin farkında olması ve yaratıcı buluşlara ve yeniden canlanmış bir kişisel hayata yol açabilir. Bu düzensiz enerjiyi kısıtlayamazsınız, bu yüzden çılgın veya yaratıcı tarafınızı güvenli bir ortamda ifade etmelisiniz.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Eylül 2018

Cuma gününden pazartesiye kadar iletişim tarzınız doğrudan ve hatta güçlü olabilir. Ama bu başkalarını kızdırmamalı. Çünkü ikna edici ve çekici olabiliyorsun. Zeki müzakere becerileri, diğer insanların taviz verme eğiliminde olacağı anlamına gelir. Kariyerinizde öne çıkmanız için iyi liderlik özelliklerine ve tartışma becerilerine sahip olmalısınız. Ekstra zihinsel enerji, düşüncelerinizi okumak, yazmak ve paylaşmakla meşgul olmanız gerektiği anlamına gelir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir