Menu

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Nisan 2019 – 21 Nisan 2019)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta iş yerinizde veya işinizde çok şey başarabileceksiniz. Sizin için önemli olan meslektaşları, müşterileri veya iş ortakları gibi erkeklerle ilişkiler olacak. 35 yaşın üzerindeki erkekler bu haftayı yeni bir pozisyon, yeni bir iş başlangıcı veya yeni pazarların ortaya çıkması gibi önemli bir kariyer olayıyla hatırlayacak. Bu yedi gün boyunca, şu anda farklı bir yerde veya ülkede bulunan bir kişiyle olan aşk ilişkinizin gelişimi hakkında sabırsız ya da özel bir beklentiniz olacak. Çocuk veya genç bir kadının sağlığı için hafta boyunca dikkat edilmesi gerekecektir.

Aslan burcu bu hafta aile ve akraba veya arkadaş çevrenizdeki konuşmalardaki ana konulardan biri, genç bir adamın kişisel veya mesleki hayatı olacaktır. 35 yaşındaki kadınların kendi çocukları hakkında endişeleri veya endişeleri olacaktır. Mal mülk değişimi olabilir.

15 Nisan – 21 Nisan Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, akut algısal becerilere güvenebilirsiniz. Başkalarını kolayca okuyabilir ve herhangi bir durumu hızlıca değerlendirebilirsiniz. Sağlam yargılama ve karar verme becerilerini vermek için kendi duygularınızla temasa geçeceksiniz. Sosyalleşirken, arkadaşlıklar kurmak ve bir sonraki seviyeye yeni ilişkiler kurmak için iyi bir bağ oluşturan daha samimi bir düzeyde bağlantı kurabilirsiniz. Bu aynı zamanda halkın konuşması ve yazması için iyi bir zamandır.

Cumadan pazara, giden bir tutum ve arkadaşlarınızla ve ailenizle uyumlu ilişkiler kuran olumlu bir duygusal enerji artışının tadını çıkarmalısınız. Bu, son zamanlarda yaşadığınız herhangi bir ilişki sorunuyla başa çıkmak için inisiyatif almak için mükemmel bir zaman. Bu aynı zamanda kendinizi tanıtmak ve iyilik istemek için iyi bir zamandır çünkü diğerleri özgüveninizi ve dengeli odaklanmanızı hissedecektir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status